Co nowego?

Ogólnopolska Akcja "Dieta dla Urody"

Ruszyła wielka, ogólnopolska akcja „Dieta dla urody”. Dietetycy naszej sieci w całym kraju postarają się przekonać, że dieta nie musi kojarzyć się jedynie z odchudzaniem czy wspomaganiem leczenia chorób ale także może mieć kolosalny wpływ na to jak wyglądamy.

BLACK FRIDAY

Tym razem mamy rabaty dla wszystkich klientów. Każdy kto umówi wizytę w dniu 24.11.2017 roku i poda hasło "czarny piątek" otrzyma 30 % rabatu na wizytę.

Wizyty można umawiać:

-on-line korzystając z zakładki : rezerwacja przez internet, w polu uwagi wpisując: "czarny piątek"

-telefonicznie: podając hasło: "czarny piątek"

 

Rabat obowiązuje na wizyty, które będą zrealizowane do końca listopada.

Bezpłatne badania USG 4D oraz bezpłatne konsultacje dietetyczne dla kobiet w ciąży

W ramach akcji "Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama", organizowanej przez Fundację "Szczęśliwe Macierzyństwo" i magazyn "Mamo to Ja" w Galerii Orkana, dnia 9 maja w godz. 11:00-16:30, odbędą się bezpłatne konsultacje i badania USG 4D dla kobiet w ciąży oraz bezpłatne konsultacje dietetyczne.

Serdecznie zapraszamy. Uwaga! Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Szczegóły dotyczące akcji na stronie:http ...

Akcja "MAMA W RUCHU"

Z przyjemnością informujemy, że poradnia Dobry Dietetyk przyłączyła się do akcji społecznej „MAMA W RUCHU”. Akcja rozpoczyna się 1 kwietnia i będzie trwać do 31 maja 2015. Jest skierowana do mam  i kobiet w ciąży. Celem akcji jest:

- Promowanie aktywności fizycznej kobiet w ciąży i mam
- Zachęcenie mam do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy
- Pokazanie, w jaki ...

Bezpłatne konsultacje dietetyczne

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne do Lublina.

W dniu  2 października (czwartek) w aptece "Sylofarm" w CH Real w Lublinie w godz 14.00-20.00 będzie możliwość wykonania bezpłatnie analizy masy i składu ciała i krótkich konsultacji dietetycznych.

Świadoma Mama

W dniu 23.09 w Lublinie w hotelu Focus przy ul Skowronkowej 2, odbędzie się event "Świadoma Mama". Udział jest bezpłatny. Spotkanie poprowadzi ambasadorka "Świadomej Mamy" Paulina Holtz. Zaczynamy od godz 11:00.