Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane  programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Można by powiedzieć, że to taka dieta "szyta na miarę". Uwzględniam w nich nie tylko stan zdrowia pacjenta i towarzyszące mu schorzenia czy nietolerancje pokarmowe, ale także styl życia, preferencje smakowe i umiejętności kulinarne. Robię wszystko co w mojej mocy, by przygotowywane jadłospisy były skuteczne, a przy tym smaczne i sycące.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty. Zwykle trzeba na nie poczekać kilka dni.

Skupiam uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie uzależniam skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów.


Współpracuję na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy na co dzień pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Moja poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ jak również inne placówki dydatyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam swoją wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, posiadam kontakt z innymi dietetykami z sieci DOBRY DIETETYK℠. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany cennych doświadczeń zawodowych.  Służymy sobie wzajemnie radami, by jeszcze lepiej pomagać naszym pacjentom uzyskać porządane rezultaty.


Oferowane przez moją poradnię programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.