Partnerzy

Gabinet COSMOAdresTelefonTwój rabat ?
Kryształowa 8 lokal U1,
20-582 Lublin
https://gabinetcosmo.pl/
695 783 738
20 %

Gabinet kosmetyczny Cosmo to prestiżowy salon urody zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki profesjonalnej obsłudze i niewygórowanej cenie zdobyliśmy szereg klientów, którzy regularnie do nas powracają. Każda kosmetyczka dokłada wszelkich starań, aby skutecznie poprawić wygląd i nastrój naszych klientów. W ofercie gabinetu znajduje się mnóstwo zabiegów pielęgnacyjnych takich jak peelingi, oksybrazja czy dermomasaż. Wszystkie z nich w krótkim czasie gwarantują zaskakujące rezultaty.

Czytaj więcej
Gabinet kosmetyczny G-spa.plAdresTelefonTwój rabat
Bursztynowa 24,
20-576 Lublin
http://www.g-spa.pl
722-125-679

SALON KOSMETYCZNY G-SPA.PL
to miejsce dla wszystkich którzy pragną zadbać o siebie i chcą cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem przez długie lata. Tutaj każdy klient traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dbamy o szczegóły, dlatego w swojej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości kosmetyki oraz najlepszy sprzęt. Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1996 roku. Od tego czasu staramy sie wychodzić naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku usług kosmetycznych oraz najnowszych technologii stosowanych w tej branży. Nasza otwartość na nowe pomysły i doświadczenie, daje pewność że w naszej ofercie nigdy nie zabraknie najnowocześniejszych urządzeń oraz zabiegów kosmetycznych.

Czytaj więcej
Gabinet Kosmetyczny Marta SmagaAdresTelefonTwój rabat
Kalinowszczyzna 24,
20-129 Lublin
https://www.facebook.com/GabinetKosmetycznyMartaSmaga/
693 125 001

Gabinet kosmetyczny posiadający szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych poprawiających stan skóry twarzy, szyi i dekoldu. Indywidualne podejście i odpowiedni dobór zabiegów kosmetycznych połączonych z dobrze dobraną pielęgnacją domową zapewni długotrwały efekt młodszej i piękniejszej skóry.

Czytaj więcej
Pracownia fryzjerska - Lidia PikulaAdresTelefonTwój rabat ?
Kryształowa 8/U4,
20-582 Lublin
http://www.dobryfryzjer.lublin.pl/
512 449 551
20 zł

Pracownia fryzjerska - Lidia Pikula

Czytaj więcej